top of page
NC__8604.jpg

Kolor żółty jest ciepłą barwą, która napawa ludzi optymizmem i energią. Taką teorie potwierdzili badaniami naukowcy. Energia oraz optymizm to właśnie my i dlatego żółty jest kolorem Just Communication. Nasza agencja jest efektem marzeń, pasji, wieloletniego doświadczenia i wysiłku włożonego w zawodowy rozwój. Taki miks nas wyróżnia. 

Z nami komunikacja jest prosta. Masz pewność, że trafisz ze swoim przekazem w punkt. 

Słowo to tylko jeden z elementów komunikacji. Obrazy - czyli filmy, zdjęcia, gesty, aranżacja przestrzeni, w której prezentujemy siebie - przemawiają nieraz dosadniej niż słowa. Wiemy jak ten obraz i słowa wykorzystać w skutecznym porozumiewaniu się tzn. żeby komunikat faktycznie dotarł do odbiorcy, w kształcie takim jak chcemy. Jednak, żeby było to możliwe, to równie ważne jest słuchanie. Ten element w budowaniu komunikacji bywa pomijany, a co za tym idzie pomijane są także potrzeby tych, do których chce się dotrzeć. Dla nas to ważny etap w kształtowaniu komunikacji. Stawiamy na prosty i rzeczowy przekaz ale nigdy nie będzie on nudny i nieczytelny. Tych słów w Just Communication nie znamy.

Nasza wiedza, a przede wszystkim doświadczenie dają gwarancję komunikacji na najwyższym poziomieDo współpracy zaprosiliśmy wielu wspaniałych fachowców, którzy chętnie dzielą się doświadczeniem i wiedzą. Są gotowi na nowe wyzwania. 

 

JUST COMMUNICATION, CZYLI PO PROSTU KOMUNIKACJA

O NAS: Inner_about
NC__8926-1.jpg

JOANNA GABIS-SŁODOWNIK

Stawiam na ciągły rozwój i podejmuję wyzwania - z tego czerpię zawodową siłę. To moja inwestycja. Kształciłam się z dyplomacji, public relations oraz psychologii.

  • Zrealizowałam ponad 3500 telewizyjnych relacji i felietonów dla: Panoramy, Pytania na śniadanie, Halo Polonia i wielu innych programów TVP.  

  • Współtworzyłam od podstaw Holistic News - dwujęzyczny portal, którego założeniem jest publikacja poważnych, analitycznych tekstów o świecie. Odpowiadałam za tworzenie działu wideo w redakcji Holistic News oraz za: dobór tematów, realizację i publikację materiałów filmowych na portalu.

  • Zajmowałam się działaniami z zakresu PR dla Vital Voices Poland, polskiego oddziału organizacji Hillary Clinton.

  • Współpracowałam z Akademią TVP jako trener wystąpień medialnych.

  • Jestem współautorką książki "Baby and the City Warszawa", którą z drugą autorką Pauliną Guzik samodzielnie wydałyśmy i promowałyśmy.

Chcę, by teraz nasi Klienci skorzystali z mojej edukacyjnej i zawodowej inwestycji oraz nieograniczonego potencjału.  

NC__9013-1.jpg

PAWEŁ SŁODOWNIK

Stawiam na kreatywność, rozwój i nowatorskie rozwiązania.

  • Jako reporter i prezenter pracowałem w telewizji Polsat, TV4, Canal+ i Ipla tv. Dla Polsatu Sport tworzyłem też media społecznościowe oraz treści na portal.

  • Funkcjonowanie telewizji internetowej znam od podszewki. Dla Ipli pracowałem od samego początku powstania tego medium. Wcześniej byłem wydawcą i prowadzącym program w pierwszej polskiej telewizji internetowej Lajfczat oraz w Lukr.tv.

  • Przez ostatnie lata pełniłem funkcję dyrektora ds. promocji i komunikacji Grupy DSF oraz Federacji DSF Kickboxing Challenge. Wcześniej zajmowałem się też komunikacją w klubie piłkarskim KSP Polonia Warszawa (gdy ta grała w Ekstraklasie).

  • Z dużą satysfakcją realizuję się także jako moderator konferencji oraz konferansjer.  

Każda z tych zawodowych ról pozwoliła mi sprawdzić oraz ugruntować moje umiejętności i możliwości. Jestem doskonale przygotowany do tego, by doradzać i proponować formy komunikacji swoim Klientom.   

O NAS: TeamMember
bottom of page