top of page
#SOCIALMEDIA: Service

KRÓTKI WPIS OGROMNA SIŁA

Komunikat nie musi być długi, by wyczerpał temat - najważniejsze, by trafił do odbiorcy. Kilkanaście lat pracy w newsach sprawiło, że potrafimy je tworzyć wysoce profesjonalnie. Stawiamy na merytorykę treści i atrakcyjną formę przekazu - mówimy i piszemy do ludzi i dla nich. 

Język zrozumiały dla odbiorcy rodzi poczucie komfortu, a co za tym idzie -pozytywne emocje. Pamiętaj: emocje najsilniej motywują do działania. Pokażemy Ci jak z komunikatem, krótkim postem, trafić prosto do serca Twojego klienta.

#SOCIALMEDIA

STRATEGIA ZAMIAST CHAOSU

Wiadomość, którą wysyłasz w świat za pomocą mediów społecznościowych, musi być czytelna i spójna ze wszystkimi innymi Twoimi aktywnościami, z całym wizerunkiem. Tu niezbędna jest strategia, czyli pomysł, wizja i plan działania. Od tego jesteśmy my. 

 

Opracujemy strategię digital marketingową Twojej firmy. Będzie skrojona na miarę Twoich potrzeb. Tak zbudujesz świadomość marki i zaufanie Klientów. Zaangażujesz ich  i nawiążesz relacje, które zaprocentują zwiększeniem efektywności firmy. 

Badania pokazują, że ponad połowa ludzi podejmuje decyzje o skorzystaniu z usługi właśnie na podstawie tego, co zobaczyli w sieci.  Dlatego bardzo ważne jest, czy dasz innym się poznać w mediach społecznościowych i w jakim stylu to zrobisz.

Od podstaw zbudujemy w mediach społecznościowych wizerunek firmy i Twój. Będziemy za Ciebie prowadzić kanały społecznościowe, w których chcesz być obecny, na których Tobie zależy.

 

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o szczegółach. 

bottom of page